Професійний акаунт
4
Роки досвіду
8
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж квартир (13)

  • Street home
    94 500 $
    2 011 $/м²

    Романа Левицького вул., 4

    1 кімната
    47 / 16 / 16 м²
    поверх 9 з 12
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Продається 1-кімнатна квартира в житловому комплексі Manhattan UP. Площа квартири 47 м². Поверх 9 з 13. Квартира повністю укомплетована меблями та технікою. Сучасний житловий комплекс з продуманою територією та зручною локацією. Поруч торгові центри, магазини, кафе, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура. Дзвоніть зараз, щоб домовитись про перегляд !
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    89 500 $
    1 904 $/м²

    Романа Левицького вул., 4

    1 кімната
    47 / 16 / 15 м²
    поверх 5 з 12
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 1к квартиру в ЖК Manhattan UP Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Manhattan UP з якісним ремонтом! Площа — 47 м², квартира розташована на 5 поверсі. Сучасна квартира, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — готова для проживання або здачі в оренду. Зручне планування, новий житловий комплекс, хороша локація. Для огляду телефонуйте !
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    91 000 $
    1 978 $/м²

    Степана Бандери вул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Німецька колонія
    ЖК Union
    1 кімната
    46 / 16 / 18 м²
    поверх 3 з 10
    2024 рік побудови
    3 дні тому
    Житловий комплекс «Юніон» 3 поверх, 45,6 м2 В квартирі газове індивідуальне опалення, стильний якісний ремонт, фурнітура Blum, багато підсвітки, багато вітрин та дзеркал. Техніка Whirlpool та Interline, також телевізор LG. По цій квартирі тепла підлога, кварцвініл. Пралка та сушка також присутні. Багато місця для зберігання речей: є зона гардеробу і вмістка шафа у спальні. Присутній кондиціонер! Зацікавила квартира ,телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    67 000 $
    1 196 $/м²

    Національної Гвардії вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арсенал ЖК Central Park
    2 кімнати
    56 / 24 / 20 м²
    поверх 7 з 10
    2 дні тому
    Продається 2-кімнатна квартира у ЖК "Central Park" 4 черга! Розташована в самому центрі міста, на вулиці Національної Гвардії, в самому центрі Івано-Франківська. Квартира належить до бізнес-класу. Запрошуємо на перегляд та покупку цієї чудової квартири!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    165 900 $
    2 552 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 164, к7

    2 кімнати
    65 / 30 / 16 м²
    поверх 7 з 10
    2020 рік побудови
    2 дні тому
    Продається дизайнерська двокімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою у житловому комплексі «Містечко Липки», що знаходиться поруч міського озера. У квартирі виконано сучасний та якісний ремонт з використанням дорогортісних матеріалів, меблів і техніки: - холодильник; - вмонтована посудомийка; - духова шафа; - мікрохвильова піч; - варильна поверхня; - витяжка; - телевізор. Деталі за номером !
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    82 000 $
    1 952 $/м²

    Приозерна вул., (Будинок 25)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    1 кімната
    42 / 16 / 16 м²
    поверх 7 з 10
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Продаю 1-кімнатну квартиру з стильним ремонтом в новому сучасному ЖК Міленіум, поруч озеро та парк - найулюбленіше місце мешканців міста для прогулянок та відпочинку. В будинку індивідуальне газове опалення, також є кондиціонер на обігрів і охолодження. Підігрів підлоги всюди, крім спальні. Чудовий варіант як для власного проживання так і для дорогої здачі в оренду. Є відеоогляд. Для огляду вживу - телефонуйте.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    60 700 $
    1 291 $/м²

    Степана Бандери вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Німецька колонія ЖК СКАНДИНАВІЯ
    1 кімната
    47 / 17 / 15 м²
    поверх 8 з 10
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    1-кімнатна квартира! Вигляд на вулицю Коновальця! Не всю суму потрібно оплачувати ! Розтермінування до кінця 2026 року! 50% оплачено решту суми на розтермінування! 47,3 м² 8 поверх ЖК "Скандинавія" вул.Степана Бандери, Івано-Франківськ. Газове опалення!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    107 000 $
    1 497 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    2 кімнати
    72 / 30 / 25 м²
    поверх 10 з 11
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    ЖК «Паркова Алея» Площа: 71,5 м² Поверх: 10 з 11 Світла двостороння квартира з продуманим плануванням Індивідуальне газове опалення Повністю готова до проживання Дуже гарна ціна як на цю площу!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    85 000 $
    1 197 $/м²

    Долішня вул., 21/1

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Спортклуб "Energy"
    ЖК Долішній
    2 кімнати
    71 / 28 / 23 м²
    поверх 3 з 4
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Дуже гарне планування! має кладовку з кухні ! Зручний поверх ! Гарне наповнення -тепла підлога -чистова стяжка -котел -штукатурка Всі деталі по номеру!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    80 000 $
    1 212 $/м²

    Долішня вул., (Будинок 10)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Спортклуб "Energy"
    ЖК Долішній
    2 кімнати
    66 / 25 / 16 м²
    поверх 2 з 5
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Продається 2 кім квартира в ЖК Долішній. 66 м2 поверх 2 з 5 У вартості котел ! Зроблені чорнові роботи: - тепла підлога коридор, ванна, кухня, - штукатурка під маяки, - напівсуха стяжка. Гарне планування! З великим балконом. Телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    148 000 $
    2 000 $/м²

    Національної Гвардії вул., 14х

    2 кімнати
    74 / 30 / 25 м²
    поверх 5 з 8
    2021 рік побудови
    6 днів тому
    Квартира, яка варта вашої уваги Паркове Містечко вул. Національної гвардії Ідеальне поєднання простору, комфорту та зручної локації для
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    82 000 $
    1 783 $/м²

    Вовчинецька вул., 223-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    46 / 16 / 16 м²
    поверх 10 з 13
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    Продається 1-кімнатна квартира з класним плануванням Велика кухня-вітальня та окрема спальня Площа — 46 м² 10 поверх із 13 Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — готова до проживання або здачі в оренду ! Деталі та перегляд: [телефон приховано]
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Street home
    126 000 $
    2 291 $/м²

    Долішня вул., 9

    2 кімнати
    55 / 28 / 16 м²
    поверх 1 з 4
    2025 рік побудови
    6 днів тому
    ЖК Долішній Простора квартира 69 м² з власною patio-зоною 1 поверх Площа квартири — 55 м² Зручне планування Ідеальний варіант для комфортного проживання Деталі в дірект
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: